Pronájem prostor na krátkou schůzku i velkou akci

Už jste viděli náš ikonický Skyroom se střešní terasou? Pro byznys setkání, na schůzku, workshop i večerní party je jako stvořený. Najdete u nás i zasedačky a konfereční místnosti a pro opravdu velká setkání máme open space s kavárnou o rozloze 430 m2.

Nebudete na to sami

Pomůžeme vám vybrat ten nej prostor, zajistíme vhodné uspořádání, občerstvení i techniku. Všechno si řekneme na úvodní schůzce a pak už to můžete nechat na nás .

∞ příležitostí

Pracovní schůzky, workshopy, vánoční večírky, technologické konference, filmové a reklamní natáčení či velká oslava. To vše už jsme hostili a těšíme se i na váš nápad.

Nezávazně raz dva

Zavolejte nám nebo napište svou základní představu a všechno ostatní už doladíme společně. Až budete spokojení a vše bude jasné, rezervaci si potvrdíme jako závaznou.

Ozvěte se nám. Nezávazně a kdykoliv

Do formuláře můžete vypsat jen základní informace nebo rovnou všechny detaily, záleží na vás. A pokud chcete, klidně nám rovnou zavolejte. Společně to vymyslíme.

Telefon

+420 731 410 092

3 další důvody, proč mít pronájem u nás

Jsme tu pro vás

Chceme, aby vám u nás bylo dobře. Připravíme vám prostory podle přání, uvítáme hosty a budeme vám k dispozici po celou dobu pronájmu.

Výjimečné prostory

Ikonický prostor Skyroom se 150 m2 terasou a výhledem na celý Zlín vám učaruje nejen při západu slunce. Open space s kavárnou vás zase nadchnou vzdušností.

Catering až do nebe

Umíme maso, vege i vegan, všechno tak, že se vám i vašim hostům budou sbíhat sliny. Dobroty vám servírujeme ve spolupráci s lokálními dodavateli.