Prostory pro jakoukoli příležitost

Ať už potřebujete malou zasedačku pro soukromé setkání, sál pro konferenci, střešní terasu s výhledem na město pro firemní setkání nebo originální párty, jste tu správně. Nezáleží na tom, jestli jste 2 nebo vás je 200, pomůžeme vám zorganizovat jakoukoliv akci tak, abyste vy i vaši hosté odcházeli nadšení.

Řešení na míru

Skvělý prostor je důležitý, ale umíme i mnohem víc. Pomůžeme s vhodným uspořádáním, zajistíme občerstvení, techniku i propagaci. Na přípravy rozhodně nebudete sami.

Nic není nemožné

Pracovní meeting, běžný workshop, ale také netradiční party, módní přehlídky nebo natáčení s velbloudem – to všechno už jsme úspěšně uspořádali a žádná výzva nás nezaskočí.

Rezervace raz dva

Stačí zavolat nebo vyplnit nezávazný poptávkový formulář a je to. Společně domluvíme cenu pronájmu a specifika vaší události a pokud budete spokojeni, rezervaci si potvrdíme.

Společně to vymyslíme

Do formuláře můžete vypsat jen základní informace nebo rovnou všechny detaily, záleží na vás. A pokud chcete, klidně nám rovnou zavolejte.

Telefon

+420 731 410 092

Nabídneme něco navíc

Budeme s vámi na místě

Příprava prostor, vítání hostů, pomoc s technikou nebo průběžný úklid, to všechno jde za námi. Budeme k dispozici po celou dobu pronájmu.

Pomůžeme vám s propagací

Chcete být vidět? Pomůžeme vám s propagací vaší akce a přidáme vás do kalendáře našich událostí.

 

Zajistíme kvalitní občerstvení

Součástí perfektního eventu je i bezchybný catering. Naše poctivé, čerstvě připravované variace coffee breaku udělají rozhodně dojem. Vše domluvíme během rezervace prostoru.