Záložky: Dopis od královny, bazén z pomerančů a recyklovaný telefon

Co bychom to byli za kolegy, kdybychom si nechávali zajímavosti z onlinu pro sebe? Všechno, co nás pobavilo a zaujalo, pečlivě skladujeme a sepisujeme. Tady je další díl další vzorek – ať se líbí! 

Děti ze Základní školy Vorlina ve Vlašimi mají jasno. Učit se anglicky má smysl. A proč? Protože když chcete napsat britské královně, můžete. Teď jim přišla odpověď.

Znáte miniaturní svět Tatsuya TanakyVlny z roušky, bazén z pomeranče nebo zahrádka z kartáčku. Tím se proslavil japonský fotograf s tří milionovým publikem na Instagramu.

Nejradši byste vyrazili na procházku do lesa, ale v záplavě povinností to nejde? Máme pro vás malý tip. Když se na 10 min zavřete do pokojíčku a pustíte si tohle rádio, budete se cítit stejně blaženě. Doporučujeme.

První udržitelný telefon vyrobený z recyklovaného plastu s vyměnitelnými komponenty. Výrobci vám k němu přiloží i návod, abyste ho mohli rozebrat a opravit. No to jsme ještě neviděli!

Hned dvojité ocenění získal na finále Social Impact Award projekt Nekrachni. Jejich appka naučí studenty a dospívající vše potřebné o zacházení s financemi, protože o daňovém přiznání, cashflow nebo hypotékách se na střední nedoslechnou.

Poslední maličkost: víte, jak vyhledávat přes Google třeba v archivu konkrétní stránky? Nebo jak najít konkrétní typ dokumentu? Daniel Gamrot, mistr osobní produktivity, sdílí pár vychytávek a my děkujeme.

 

Přejeme barevný  podzim.

Zpět na všechny příběhy

Místo, kde to dokážete

Co je to Impact Hub?

Coworkingové členství

Tarify na pár hodin nebo třeba s neomezeným přístupem 24/7. Vždy s balíkem výhod, které vám usnadní práci.

To vyzkouším

Vlastní kancelář

Office All in One Icon

Všechny služby pod jednou střechou

Office All Sizes Icon

Pro malé startupy i střední firmy

Office Community Icon

Propojení s úspěšnou komunitou

To mě zajímá

Akcelerace projektů

Pomůžeme vám rozvinout vaše komerční i společensky prospěšné podnikání, ať už jste v jakékoli fázi.

Nabídka programů