Záložky: Úspěchy českých animátorů, národní sauna a zřejmě nejlepší překladač na světě

Prošmejdili jsme online svět a přinášíme best of internet posledních týdnů. Stačí 3 minuty a dobré i užitečné zprávy máte v malíku.

Málo se ví, kolik úspěchů slaví za poslední roky český animovaný film. Nejde jen o snímek Dcera, na animovaných Oscarech v Annecy jich bylo letos uvedeno hned sedm, další v Cannes. Kdo vyhrál a na co se těšit, psala Česká televize

Diskuze o oděvu našich sportovních reprezentantů už odezněla, ale kdybyste se chtěli pobavit, mrkněte na 55 zajímavých olympijských úborů napříč 20. stoletím. Série začíná krasobruslařkou z roku 1924. 

Prudká letní ochlazení vám nedělají dobře, nebo jste prostě jen saunový fanoušek? Pak volejte do Národního divadla, vážně. Došlo k obnovení, redesignu a úžasné úpravě sauny, která dlouho sloužila jen baletkám a hercům. O tom, jak nevšední zážitek nabízí, psal ihned po otevření Forbes

Věděli jste, že v červnu začal platit zákon zakazující uvádět na trh vybrané jednorázové plasty? Nepoužívat brčka a jednorázové krabičky už umíme, ale jak je to ale třeba s příbory nebo tácky? Celou situaci dobře shrnují v Ekonews. Podle expertky musíme přestat hledat náhrady jednorázových plastů, protože i ty mohou být zase jen jednorázovým odpadem.

A na konec to hlavní: zapomeňte na Google Translator. V týmu jsme propadli online překladači DeepL! Neuděláte s ním ostudu ani v případě složitých pracovních e-mailů a ani globální TechCrunch prý nezná lepší. Možná prostě lepší neexistuje.
__________________________

Chcete dostávat podobné novinky a další záložky? Nechte nám na sebe svůj e-mail a občasné čtivo máte jisté. 😉 
 

Zpět na všechny příběhy

Místo, kde to dokážete

Co je to Impact Hub?

Coworkingové členství

Tarify na pár hodin nebo třeba s neomezeným přístupem 24/7. Vždy s balíkem výhod, které vám usnadní práci.

To vyzkouším

Vlastní kancelář

Office All in One Icon

Všechny služby pod jednou střechou

Office All Sizes Icon

Pro malé startupy i střední firmy

Office Community Icon

Propojení s úspěšnou komunitou

To mě zajímá

Akcelerace projektů

Pomůžeme vám rozvinout vaše komerční i společensky prospěšné podnikání, ať už jste v jakékoli fázi.

Nabídka programů